Ιατρική Σχολή Λάρισας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ιατρική Σχολή Λάρισας

Βάση Θεμάτων Ιατρικής Σχολής Λάρισας

Όσα μέλη δεν ανεβάζουν θέματα θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Ψηφοφορία

Τι παραπάνω θα επιθυμούσατε να υπάρχει στο Φόρουμ;

Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_lcap3%Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_lcap53%Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_rcap 53% [ 18 ]
Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_lcap15%Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_rcap 15% [ 5 ]
Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_lcap29%Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018 Vote_rcap 29% [ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 34

Google Statistics

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Ιατρική Φυσική για Κατατακτήριες 2018

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Nemfef


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Αρχικά συγχαρητήρια στους δημιουργούς αλλά και σε όλα τα μέλη για την βοήθεια που παρέχετε στους υπολοίπους μέσω αυτού του φόρουμ, κάτι που δεν είχα συναντήσει στην πρώτη μου σχολή.

Ενδιαφέρομαι να δώσω στις κατατακτήριες φέτος και έχοντας καταφέρει τα άλλα δύο μαθήματα, η Ιατρική Φυσική με πελάγωσε. Γνωρίζω πως υπάρχει αντίστοιχο thread για τις "φυσιολογικές" εξετάσεις των φοιτητών αλλά για τις κατατακτήριες δεν βρήκα κάτι. Χρειάζομαι βοήθεια όσον αφορά την ύλη, υπάρχει κάποιος που μπορεί να γνωρίζει θέματα ή να μου δώσει έστω κατευθηντήριες οδούς?
Η ύλη που δόθηκε από την γραμματεία είναι τρία βιβλία, ολόκληρα χωρίς να αποκλείεται κάτι. Υπάρχει επαναληψιμότητα στα εξεταστέα θέματα? Τα θέματα που μπαίνουν στις κατατακτήριες μπορεί να έχουν μπει και στις κανονικές εξεταστικές? Υπάρχουν κεφάλαια που μπορώ να παραλείψω/να δώσω παραπάνω σημασία?

Αν κάποιος μπορεί και θέλει να βοηθήσει ας μου στείλει ένα pm ακόμα και αν αφορά κάποιο από τα άλλα μαθήματα (γενική μορφολογία, βιολογία) αν και το μεγαλύτερο θέμα το έχω με την Ιατρική Φυσική.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων και εύχομαι καλή επιτυχία σε όλους!

Αρέσει στον χρήστη x-tina

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης