Ιατρική Σχολή Λάρισας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ιατρική Σχολή Λάρισας

Βάση Θεμάτων Ιατρικής Σχολής Λάρισας

Όσα μέλη δεν ανεβάζουν θέματα θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Ψηφοφορία

Τι παραπάνω θα επιθυμούσατε να υπάρχει στο Φόρουμ;

Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_lcap3%Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_rcap 3% [ 1 ]
Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_lcap53%Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_rcap 53% [ 18 ]
Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_lcap15%Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_rcap 15% [ 5 ]
Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_lcap29%Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Vote_rcap 29% [ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 34

Google Statistics

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

Κατατακτήριες εξετάσεις 2018

5 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

1Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Empty Κατατακτήριες εξετάσεις 2018 Πεμ Ιουλ 19, 2018 12:33 pm

Kirki-rio


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Καλησπέρα Παιδιά...
Υπάρχει κάποιος που να έχει δώσει πρόσφατα κατατακτήριες να με διευκολύνει λίγο με την ύλη βιολογίας και ιστολόγιας; Είναι λιγάκι χαωτικη και αναρωτιεμαι μήπως υπάρχουν κάποια χιντ. Επίσης, η προκυρηξη για βιολογία γράφει για τα κεφαλαία 11-21 του Alberts αλλά διαπίστωσα ότι κάποια απτά bullets δεν υπάρχουν στα συγκεκριμένα κεφαλαία. Ωστόσο θα ήταν πραγματικά μεγάλη βοήθεια αν μας έλεγε για την εμπειρία του και πως του φάνηκαν. Κάθε βοήθεια ευπρόσδεκτη.
Ευχαριστώ παρά πολύ.

fg95


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Καλησπέρα, έδωσα πέρυσι, γράψε μου το τηλέφωνο σου να σε πάρω να στα πω, είναι πολλά για να στα γράψω εδώ

Kirki-rio


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Σου έχω στείλει προσωπικό.
Σευχαριστω παρά πολύ.

demet


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Καλησπέρα!

Θα ήθελα και εγώ πληροφορίες για την ύλη. όποιος μπορεί ας μου στείλει ωστε να επικοινωνήσουμε.

Ευχαριστώ.

Longevity

Longevity
Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Χαίρεται!
Αν κάποιος έχει τα περσινά θέματα των τριών μαθημάτων ή μπορεί να με κατατοπίσει λίγο με την ύλη ώστε να εστιάσω περισσότερο σε συγκεκριμένα κεφάλαια θα του είμαι ευγνώμων!

Nnak


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Καλησπέρα, και εγώ έχω βρεί τα βιβλία για τις κατατακτήριες και η ύλη μου φαίνεται τεράστια.Υπάρχει κάποιος που να έχει δώσει να με κατατοπίσει λίγο για το που πρέπει να εστιάσω ή αν υπάρχουν σημειώσεις.Οι εξετάσεις είναι μέσα δεκεμβρίου ,είναι εφικτό να βγει η ύλη μέχρι τοτε αν ξεκινήσει κάποιος τώρα το διάβασμα?

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης