Ιατρική Σχολή Λάρισας
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.
Ιατρική Σχολή Λάρισας

Βάση Θεμάτων Ιατρικής Σχολής Λάρισας

Όσα μέλη δεν ανεβάζουν θέματα θα ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ
Αναζήτηση
 
 

Αποτελέσματα Αναζήτησης
 


Rechercher Σύνθετη Αναζήτηση

Ψηφοφορία

Τι παραπάνω θα επιθυμούσατε να υπάρχει στο Φόρουμ;

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_lcap3%ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_rcap 3% [ 1 ]
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_lcap53%ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_rcap 53% [ 18 ]
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_lcap15%ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_rcap 15% [ 5 ]
ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_lcap29%ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ Vote_rcap 29% [ 10 ]

Σύνολο Ψήφων : 34

Google Statistics

Μη Συνδεδεμενος Παρακαλώ συνδεθείτε ή εγγραφείτε

ΣΗΜΕΙΩΣΕΙΣ ΜΙΚΡΟΒΙΟΛΟΓΙΑΣ Ι ΚΑΙ ΙΙ

2 απαντήσεις

Πήγαινε κάτω  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

maria1989pap


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Ήθελα να ρωτήσω αν μπορεί κάποιος να μου δώσει τις σημειώσεις του από τα μαθήματα που κάνει η καθηγήτρια για τη Μικροβιολογία Ι και ΙΙ?

kas pap


Ειδικευόμενος
Ειδικευόμενος

Χριστός Ανέστη!Επειδή δε ξέρω πόσο εύκολο είναι να βρεθούν σημειώσεις και μάλιστα καλές και ολοκληρωμένες,θα σε ενδιέφερε να σου στείλω τις διαλέξεις συμπληρωματικά με σημειώσεις από μαθήματα;

maria1989pap


Αγροτικός Ιατρός
Αγροτικός Ιατρός

Αληθώς ανέστη! Καταλαβαίνω οτι είναι δύσκολο μα βρεθούν ολοκληρωμένες σημειώσεις
Για μένα κάθε βοήθεια είναι πολύ σημαντική. Θα ήμουν ευγνώμων αν μου έστελνες οτι μπορείς. Θα σου δώσω το email μου. Είναι maria1988pap@hotmail.com. Ευχαριατώ εκ των προτέρων.

Επιστροφή στην κορυφή  Μήνυμα [Σελίδα 1 από 1]

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης